Kurs Bhagavad-gita 1-6 i nowy podcast

Kurs Bhagavad-gita 1-6 i nowy podcast

by Madhai-jivana Nitai dasa -
Number of replies: 0

Hare Kryszna!

Kurs Bhagavad-gita rozdziały 1-6

Akademia Wisznuizmu zaprasza na kolejny kurs online. Tym razem będziemy studiować sześć pierwszych rozdziałów Bhagavad-gity. Kurs ten jest częścią kursu Bhakti-śastri, na który składają się studia nad Bhagavad-gitą, Nektarem oddania, Nektarem instrukcji i Śri Iśopanisad . Osoba, która zaliczy wszystkie kursy składowe otrzyma, autoryzowany w ISKCON-ie, certyfikat ukończenia kursu Bhakti-śastri. Kursy będą odbywać się cyklicznie. Także kurs Bhakti-śastri można zacząć od dowolnego kursu składowego, takiego jak ten.

Dla kogo?

Kurs jest przeznaczony dla osób, które poważnie praktykują proces bhakti-jogi zgodnie ze standardem przyjętym w Międzynarodowym Towarzystwie Świadomości Kryszny (ISKCON). Pragnieniem Śrila Prabhupada było aby każdy bramin ukończył kurs Bhakti-śastri.

Kiedy?

Zaczynamy 27 maja 2024 roku. Spotkania online będą odbywały się w poniedziałki i środy o 18:00.

W jaki sposób?

Kurs będzie odbywał się przy pomocy nowoczesnej platformy do edukacji online - Moodle. Moodle (ang. Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment) – to środowisko nauczania zdalnego za pomocą sieci teleinformatycznych, dostępne przez przeglądarkę internetową. Innymi słowy student kursu potrzebuje dostęp do Internetu za pomocą komputera, tabletu albo smartfonu. Na stronie kursu będą dostępne 24 godziny na dobę materiały takie jak quizy, fora dyskusyjne, tabele, diagramy, itp. Oprócz tego będą odbywać się spotkania online za pomocą platformy Zoom. Kurs poprowadzi Mādhāi-jīvana Nitāi dāsa. Wolni słuchacze są również mile widziani.

Koszt

Prosimy o dowolne wsparcie finansowe.

Zapisy 

Na ten kurs można zapisać się samodzielnie (po założeniu konta na Akademii Wisznuizmu). Za pierwszym razem należy wpisać jednorazowy klucz dostępu do kursu: Kryszna24

Zapisuję się

Więcej informacji na temat kursu Bhakti-śastri.

Refleksje wielbicieli na temat uczestnictwa w kursie Bhakti-śastri.

Nowy podcast

Ostatnio utworzyliśmy nowy podcast - Teraz bhakti joga. Będziemy tam zamieszczać wykłady i różne inne materiały audio dotyczące bhakti jogi. Na chwilę obecną można znaleść tam pięć wykładów. Audycja jest dostępna również na na platformach do słuchania podcastów takich jak Spotify i Apple Podcast, jak również na You Tube. Zapraszamy do słuchania.

Pozdrawiam sedredcznie
Madhai-jivana Nitai dasa