Kurs online "Nektar instrukcji i Śri Iśopanisad"

Akademia Wisznuizmu zaprasza na kolejny kurs online. Tym razem będziemy studiować Nektar instrukcji i Śri Iśopanisad, przetłumaczone i opatrzone komentarzami przez Jego Boską Miłość A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada. Kurs ten jest częścią kursu Bhakti-śastri, na który składają się studia nad Nektarem instrukcji, Śri Iśopanisad, Nektarem oddania i Bhagavad-gitą. Osoba, która zaliczy wszystkie kursy składowe otrzyma dyplom ukończenia kursu Bhakti-śastri, który jest obecnie niezbędny do otrzymania drugiej inicjacji. Kursy będą odbywać się cyklicznie. Także kurs Bhakti-śastri można zacząć od dowolnego kursu składowego.

Dla kogo?

Kurs jest przeznaczony dla osób, które praktykują proces bhakti-jogi zgodnie ze standardem przyjętym w Międzynarodowym Towarzystwie Świadomości Kryszny. Pragnieniem Śrila Prabhupada było aby każdy bramin ukończył kurs Bhakti-śastri.

Kiedy?

Kurs online "Nektar instrukcji i Śri Iśopanisad" rozpoczynamy 24 września 2018 roku. Będziemy przerabiać dwie lekcje tygodniowo. Od studenta jest wymagane aby poświęcił około 2,5-3 godzin pracy na każdą lekcję. Kurs zakończymy 16 grudnia 2018 roku.

W jaki sposób?

Kurs będzie odbywał się przy pomocy nowoczesnej platformy do edukacji online - Moodle. Moodle (ang. Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment) – to środowisko nauczania zdalnego za pomocą sieci teleinformatycznych, dostępne przez przeglądarkę internetową. Innymi słowy student kursu potrzebuje dostęp do Internetu za pomocą komputera, tabletu albo smartfona. Na stronie kursu będą dostępne 24 godziny na dobę materiały takie jak quizy, fora dyskusyjne, tabele, diagramy, itp. Oprócz tego dwa razy w tygodniu, we wtorek i w czwartek o godzinie 19:30, będzie odbywać się przez około godzinę webinarium (wykład online połączony z dyskusją). Webinarium będzie nagrywane i udostępniane studentom.  Kurs będzie prowadził Mādhāi-jīvana Nitāi dāsa.

Koszt

Prosimy o dowolne wsparcie finansowe.

Zapisy

Prosimy o kontakt z prowadzącym lub poprzez formularz kontaktowy.

Więcej informacji na temat kursu Bhkati-śastri.

Last modified: czwartek, 20 września 2018, 11:49