Kurs online "Bhagavad-gita 1-6"


Akademia Wisznuizmu zaprasza na kolejny kurs online. Tym razem będziemy studiować Bhagavad-gitę (pierwsze sześć rozdziałów), przetłumaczoną i opatrzoną komentarzami przez Jego Boską Miłość A.C. Bhaktivedantę Swamiego Prabhupada. Kurs ten jest częścią kursu Bhakti-śastri, na który składają się studia nad Nektarem instrukcji, Śri Iśopanisad, Nektarem oddania i Bhagavad-gitą. Osoba, która zaliczy wszystkie kursy składowe otrzyma dyplom ukończenia kursu Bhakti-śastri, który jest obecnie niezbędny do otrzymania drugiej inicjacji. Kursy będą odbywać się cyklicznie. Także kurs Bhakti-śastri można zacząć od dowolnego kursu składowego, takiego jak ten.

Dla kogo?

Kurs jest przeznaczony dla osób, które poważnie praktykują proces bhakti-jogi zgodnie ze standardem przyjętym w Międzynarodowym Towarzystwie Świadomości Kryszny. Pragnieniem Śrila Prabhupada było aby każdy bramin ukończył kurs Bhakti-śastri.

Kiedy?

Kurs online "Bhagavad-gita 1-6" rozpoczynamy 1 kwietnia 2019 roku. Będziemy przerabiać dwie lekcje tygodniowo. Od studenta jest wymagane aby poświęcił około 2,5-3 godzin pracy na każdą lekcję. Kurs zakończymy 30 czerwca 2019 roku.

W jaki sposób?

Kurs będzie odbywał się przy pomocy nowoczesnej platformy do edukacji online - Moodle. Moodle (ang. Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment) – to środowisko nauczania zdalnego za pomocą sieci teleinformatycznych, dostępne przez przeglądarkę internetową. Innymi słowy student kursu potrzebuje dostęp do Internetu za pomocą komputera, tabletu albo smartfona. Na stronie kursu będą dostępne 24 godziny na dobę materiały takie jak quizy, fora dyskusyjne, tabele, diagramy, itp. Oprócz tego dwa razy w tygodniu, we wtorek i w czwartek o godzinie 19:30, będzie odbywać się przez około godzinę webinarium (wykład online połączony z dyskusją). Webinarium będzie nagrywane i udostępniane studentom.  Kurs poprowadzi Mādhāi-jīvana Nitāi dāsa.

Koszt

Prosimy o dowolne wsparcie finansowe.

Zapisy

Na ten kurs można zapisać się samodzielnie (po zalogowaniu na stronie Akademii Wisznuizmu). Za pierwszym razem należy wpisać hasło dostępu: Kryszna2019

Więcej informacji na temat kursu Bhkati-śastri.

Zuletzt geändert: piątek, 8. marca 2019, 18:56