Spotkanie on-line dotyczące organizacji i udziału w projektach dla młodzieży, finansowanych przez program Erasmus+

Spotkanie on-line dotyczące organizacji i udziału w projektach dla młodzieży, finansowanych przez program Erasmus+

by Madhai-jivana Nitai dasa -
Number of replies: 0


Drodzy Bhaktowie,

Serdecznie zapraszamy Was na spotkanie on-line dotyczące organizacji i udziału w projektach dla młodzieży, finansowanych przez program Erasmus+. Zapraszamy samą młodzież, która chciałaby uczestniczyć w takich projektach (w wieku od 13 do 30 lat), a także rodziców i wszystkie osoby, które po prostu chciałyby przyłączyć się do wspólnego działania na rzecz młodych Wielbicieli. Erasmus+ daje obecnie możliwość finansowania inicjatyw lokalnych (regularnych spotkań/wydarzeń na terenie danego kraju), a także organizowania krótkoterminowych wymian (zarówno dla młodzieży, jak i osób pracujących z młodzieżą i działających na jej rzecz) i długoterminowych wyjazdów dla wolontariuszy. Chcemy porozmawiać z Wami o tym jakiego rodzaju inicjatywy Was interesują – do jakich działań chcielibyście przyłączyć się lokalnie, w Polsce i jakiego rodzaju wyjazdy i wymiany zagraniczne Was interesują. Opowiemy Wam o tym, jakie możliwości daje program Erasmus+, jak korzystają z niego Bhaktowie w innych krajach Europy, odpowiemy na Wasze pytania i zaplanujemy kolejne kroki wspólnego działania.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 23 stycznia o godz. 18:00.

Temat: Spotkanie on-line dotyczące organizacji i udziału w projektach dla młodzieży, finansowanych przez program Erasmus+

Czas: 23 sty 2023 18:00 Warszawa

Dołącz do spotkania Zoom

https://zoom.us/j/97066824780

Identyfikator spotkania: 970 6682 4780

Kod dostępu: 16108

Jeśli w tym terminie nie możesz wziąć udziału, ale jesteś zainteresowany tą inicjatywą – skontaktuj się z nami.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, ciekawych i zainspirowanych do wspólnego działania. Mamy nadzieję, że nasze wspólne wysiłki przyniosą radość Bhaktom, Śrila Prabhupadzie i Panu Gaurandze.

Wasi słudzy

Madhai-jivana Nitai Dasa

Vraja-duta Gopala Dasa

Amrta-lahari Devi Dasi