Kurs internetowy "Nektar Oddania"

Kurs internetowy "Nektar Oddania"

by Madhai-jivana Nitai dasa -
Number of replies: 0

Okładka Nektaru OddaniaAkademia Wisznuizmu zaprasza serdecznie na kolejny kurs internetowy w ramach kursu  Bhakti-śastri. Tym razem jest to kurs Nektar Oddania, na którym będziemy studiować dogłębnie pierwszych 19 rozdziałów tej książki. Kurs będzie odbywać się przez Internet z pomocą nowoczesnej platformy do e-lerningu: Moodle. Umożliwia ona korzystanie z różnego rodzaju quizów, forów dyskusyjnych, chatów i wielu innych atrakcyjnych dla studentów narzędzi edukacji internetowej. Materiały kursu będą dostępne dla uczestników 24 godziny na dobę. Raz w tygodniu będzie odbywać się wykład internetowy połączony z dyskusją (nagrywany i udostępniony dla kursantów w sieci).

Czas trwania:
Zaczynamy 6 października 2014. 21 lekcji tematycznych. Jedna lekcja na tydzień.

Wymagania:
Dostęp do Internetu i podstawowa znajomość obsługi komputera.
Podstawowa znajomość książek Śrila Prabhupada.
Uczestnik kursu powinien poświęcić około 2,5 – 3 godziny tygodniowo na pracę z materiałami kursu w dowolnym czasie. Materiały będą dostępne 24 godziny na dobę.

Koszty:
Prosimy o dobrowolne datki.

Zgłoszenia: Aby zapisać się na kurs należy wysłać e-maila na adres akademia@kurukszetra.net, podając imię, nazwisko (dodatkowo ewentualnie imię duchowe) i numer telefonu. W temacie proszę wpisać "Kurs internetowy Nektar Oddania - zgłoszenie"

Osoby, które zapisały się na kurs proszone są o założenie konta na naszej stronie (jeśli jeszcze takiego nie posiadają).książki kursu Bhakti Śastri

Kurs internetowy Nektar Instrukcji jest częścią kursu Bhakti-śastri, który obejmuje studia nad czterema książkami: Nektar Instrukcji, Śri Iśopanisad, Nektar Oddania i Bhagavad-gita. Osoby, które ukończą kursy ze wszystkich powyższych książek otrzymają świadectwo ukończenia kursu Bhakti-śastri wystawiane przez VTE z siedzibą w Radhadesh. Więcej na temat kursu Bhakti-śastri można poczytać tutaj.

Serdecznie zapraszamy.