Kurs online "Bhagavad-gita rozdziały 13-18"


Akademia Wisznuizmu zaprasza na kolejny kurs online. Tym razem będziemy studiować ostatnie 6 rozdziałów Bhagavad-gity, przetłumaczonej i opatrzonej komentarzami przez Jego Boską Miłość A.C. Bhaktivedantę Swamiego Prabhupada. Kurs ten jest częścią kursu Bhakti-śastri, na który składają się studia nad Nektarem instrukcji, Śri Iśopanisad, Nektarem oddania i Bhagavad-gitą. Osoba, która zaliczy wszystkie kursy składowe otrzyma dyplom ukończenia kursu Bhakti-śastri. Kursy będą odbywać się cyklicznie. Także kurs Bhakti-śastri można zacząć od dowolnego kursu składowego, takiego jak ten.

Dla kogo?

Kurs jest przeznaczony dla osób, które poważnie praktykują proces bhakti-jogi zgodnie ze standardem przyjętym w Międzynarodowym Towarzystwie Świadomości Kryszny. Pragnieniem Śrila Prabhupada było aby każdy bramin ukończył kurs Bhakti-śastri.

Kiedy?

Kurs online "Bhagavad-gita rozdziały 13-18" rozpoczynamy 27 września 2021 roku. Będziemy studiować dwie lekcje tygodniowo. Od uczestnika jest wymagane aby poświęcił około 2,5-3 godzin pracy na każdą lekcję. Kurs zakończymy 12 grudnia 2021 roku. 

W jaki sposób?

Kurs będzie odbywał się przy pomocy nowoczesnej platformy do edukacji online - Moodle. Moodle (ang. Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment) – to środowisko nauczania zdalnego za pomocą sieci teleinformatycznych, dostępne przez przeglądarkę internetową. Innymi słowy student kursu potrzebuje dostęp do Internetu za pomocą komputera, tabletu albo smartfonu. Na stronie kursu będą dostępne 24 godziny na dobę materiały takie jak quizy, fora dyskusyjne, tabele, diagramy, itp. Oprócz tego dwa razy w tygodniu, wieczorem (czas do ustalenia) będzie odbywać się przez około 90 min. spotkanie online za pomocą platformy Zoom. Kurs poprowadzi Mādhāi-jīvana Nitāi dāsa.

Koszt

Prosimy o dowolne wsparcie finansowe.

Zapisy 

Na ten kurs link można zapisać się samodzielnie (po zalogowaniu na stronie Akademii Wisznuizmu). Za pierwszym razem należy wpisać klucz dostępu do kursu: 2021BGKryszna

Więcej informacji na temat kursu Bhakti-śastri.

Refleksje wielbicieli na temat uczestnictwa w kursie Bhakti-śastri.

Last modified: czwartek, 9 września 2021, 7:58